لیفت ابرو

لیفت ابرو

یکی از بارزترین نشانه های افزایش سن افتادگی و شل شدن پوست است که در هر نواحی از بدن ممکن است رخ دهد. این شلی و افتادگی در صورت بیشتر نمایان می شود. به عنوان مثال افتادگی ابرو که می تواند افتادگی پلک را به همراه داشته باشد یا افتادگی پلک به تنهایی که اکثر اوقات به دلیل افزایش سن بروز می کند. امروزه با کمک روش های نوین می توان این افتادگی ها را به حداقل رساند. در خیلی از موارد هم می تواند افتادگی های به وجود آمده را از بین برد. لیفت ابرو یکی از روش هایی است که امروزه انجام می شود. با لیفت ابرو برخی از نواحی دیگر هم تحت تاثیر قرار می گیرند. با بالا کشیدن ابرو ها، خطوط بینی و چروک دور چشم و به طور کلی علائم پیری موجود در بخش فوقانی صورت به خصوص پیشانی کاهش پیدا می کند.

واژه «لیفت» در فارسی به اشتباه به کشش پوست ترجمه شده است در صورتی که پوست را با کشش نمی‌توان نگاه داشت زیرا پوست خاصیت ترمیم دارد و پس از مدت کوتاهی که کشیده باقی بماند مجددا به حالت قبلی خود بازمی‌گردد. عمل «لیفت» از جمله جراحی‌های پلاستیک است که در اتاق عمل و با استفاده از تجهیزات و روش خاصی انجام می‌شود، ارتباط چندانی با پوست ندارد و جراح برای انجام آن روی عصب کار می‌کند. همچنان که گفته شد برداشتن ابروهای فرد با جراحی و به اصطلاح «کشیدن پوست» در حال شایع شدن است و به دلیل اینکه این اقدامات توسط افراد بدون تخصص انجام می‌گیرد، توصیه اکید می‌شود افراد قبل از انجام هر اقدام زیبایی به پزشک متخصص مراجعه کنند.

طریقه لیفت ابرو اینگونه است که با کشیدن بافت نرم و پوست ناحیه پیشانی و ابرو، ظاهر پیشانی، ابرو و ناحیه دور چشم را بهبود می‌بخشند. اگر موقعیت ابروهایتان پایین است و افتادگی یا عدم تقارن دارد می‌توانید از مزایای لیفت ابرو بهره ببرید. لیفت ابرو اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد. می‌توان لیفت ابرو با جراحی را به تنهایی انجام داد و یا آن را با عمل‌های زیبایی دیگری مانند جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) یا لیفت صورت همراه کرد.

خدمات
معرفی دکتر

دکتر محمود مدیحی

متخصص پوست و مو و زیبایی
گالری
TOP
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/madihicl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:30 Stack trace: #0 /home/madihicl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(648): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/madihicl/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /home/madihicl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 30